Новини

Положення про Фотоконкурс «Руки майстрів, що творять дива ...»

Фотоконкурс «Руки Майстрів, що творять дива…» проводиться Центром Української Культури та Мистецтва.

детальніше

Київському інституту музики імені P. Глієра передали інструменти

7 березня. Нові музичні інструменти, які було придбано за рахунок культурного гранту уряду Японії, урочисто передали до Київського інституту музики імені Pейнгольда Глієра.

детальніше

Слобожанський експрес

Музей сучасного мистецтва демонструє твори відомих художників, скульпторів та графіків. На базі музею функціонує такий проект як «Мистецька мапа України». Існує він вже п’ять років. За цей час було представлено мистецтво таких куточків нашої Батьківщини як Львів, Одеса, та Крим. Зараз дійшла черга до колишньої столиці України - Харкова. В експозиції представлено близько 300 картин.

детальніше

Положення про проведення конкурсу «Закохані в бісер…»

Любі наші майстри, щиро запрошуємо Вас до участі в ІІ Всеукраїнській виставці "Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра", яка із 23 березня по 11 квітня відбудеться в Центрі Української Культури та Мистецтва.
Цьогоріч, окрім виставки, буде проведений конкурс робіт із бісеру "Закохані в бісер...".

детальніше

Положення про проведення ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» 23 березня – 11 квітня 2013 року.

детальніше

Леонід Новохатько - міністр культури

5 лютого відбулись довгоочикувані призначення в міністерстві культури України.

детальніше

Виставка «Героїзм і Холокост»

Виставка, яка проходить в Музеї літератури, присвячена до Міжнародного дня пам’яті жертв Холокосту, який відзначається щорічно 27січня. В цей день в 1945р. Радянська Армія звільнила концтабір Освенцим в Польщі, і саме в цей день шанують пам’ять всіх євреїв .знищених фашистами у Другій світовій війні.

детальніше

"Вогонь душі". Виставка Михайла Яремківа

25 січня 2013 року в арт-галереї Національної парламентської бібліотеки України відбулося відкриття персональної виставки живопису художника Михайла Яремківа "Вогонь душі".

детальніше

Виставка декоративних тарелів Петра Печорного

18 січня 2013 року в Національному музеї Тараса Шевченка відкрилась виставка робіт народного художника України Петра Печорного. Він презентував виставку творів художньої кераміки, фарфору, фаянсу, а також графіки.

детальніше

Повернення культурної спадщини: митці-колекції-музеї-держава

Відбулося засідання дискусійного клубу на тему: "Повернення культурної спадщини: митці-колекції-музеї-держава". У заході взяли участь: Іван Драч, Микола Жулинський, В’ячеслав Кириленко, Юрій Богуцький, Василь Вовкун, Юрій Савчук, Неля Куковальська та інші.

детальніше

У Києві презентували Мистецький альбом «Таїна Пінзеля»

Мистецький альбом «Тайна Пінзеля» – перший каталог-альманах творів великого майстра: до цього повного каталогу робіт Пінзеля наша країна не мала. До альбому увійшли шедеври скульптора, що збереглися в Україні.

детальніше

Обговорення розробки підзаконних актів до нового закону, який звільняє національний культурний продукт від сплати ПДВ

Міністр культури Михайло Кулиняк обговорив з керівниками регіональних управлінь культури необхідність розробки підзаконних актів до нового закону, який звільняє національний культурний продукт від сплати ПДВ

детальніше

ІІ Свято Новорічної Іграшки

Свято Новорічної Іграшки вже вдруге побувало в Центрі Української Культури та Мистецтва– із 8 грудня 2012 року по 13 січня 2013 року. Це всеукраїнське родинне свято, основою якого стала виставка ялинкових іграшок - як сучасних, так і старовинних, із соломи, тіста, цукерок, паперу, металу,в ати, скла та інших матеріалів. А розмістились вони аж на 12 авторських ялинках.

детальніше

British Fest 2012

Погожої осінньої днини учні, батьки, вчителі та гості Навчально-виховного комплексу «Святошинська гімназія» (м. Київ) зібрались на British Fest 2012. Все, що відбувалось на території Гімназії в цей день, було так чи інакше пов’язано з Великобританією.

детальніше

Фестиваль кримскотатарського мистецтва "Егрідал"

26-27 травня 2012 року на території Національного музею народної архітектурита побуту України відбувся фестиваль кримськотатарського мистецтва «Егрідал» (Егрідал — тат. гілка гранату, символ розвитку і процвітання).

детальніше

Культура Скіфсько-Сарматської доби

20 квітня 2012 року Головне управління освіти і науки виконавчого органу київської міської ради, Київський Палац дітей та юнацтва та Національний заповідник «Софія Київська» (галерея «Хлібна») представили виставку творчих робіт переможців міської виставки-конкурсу вихованців позашкільних навчальних закладів Києва за творчим проектом Київського Палацу дітей та юнацтва «Віхи української культури».

детальніше