Діалог Поколіннь

Про Проект

Всеукраїнська соціально-мистецька програма «Діалог поколінь»
Започаткована в Центрі Української Культури та Мистецтва в 2012 році. Програма орієнтована на діалог Митця, Громадського діяча із вчителями профільних дисциплін навчально-виховних закладів. Адже в сучасному навчальному процесі актуальною є проблема правильної, об’єктивної передачі знань учням, тому що більшість шкільних підручників написані далеко не тими, хто творив історію та примножував культурні надбання України. Тому, інформація, яку отримує молоде покоління з підручників, в переважній більшості випадків є суб’єктивною думкою автора.

детальніше

Левко Лук’яненко

Зустріч з однією з найяскравіших особистостей сучасного світу Левком Лук’яненком відбулася в Центрі Української Культури та Мистецтва в рамках проекту «Діалог поколінь». В цей день до нас прийшли вчителі історії загальноосвітніх шкіл, які небайдужі до власної справи, до долі України, і які в першу чергу, зацікавлені в достовірності передачі знань своїм учням. Адже хто, як не такі люди, як Левко Григорович, розкажуть, як творилась історія України? Бо ж самі є її творцями.

детальніше

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

Весна завжди дає сили, вселяє надію на краще майбутнє. Отож невипадково саме в перший день весни, 1 березня 2013 року в Центрі Української Культури та Мистецтва відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета із вчителями історії навчальних закладів м. Києва.

детальніше

Євген Сверстюк

Діалог поколінь. В рамках Всеукраїнської соціально-мистецької програми «Діалог поколінь», яка започаткована в 2012 році в Центрі Української Культури та Мистецтва, 12 жовтня 2012 р. відбулась зустріч вчителів історії навчальних закладів м. Києва із відомим українським громадським діячем, філософом, публіцистом, літературознавцем, дисидентом, учасником національно-демократичного руху, політв’язнем радянського режиму, одним з інтелектуальних лідерів країни Євгеном Сверстюком.

детальніше

Дмитро Павличко

Якщо порівняти культурну спадщину з коштовним килимом, який дбайливо тче наш народ, то просто неможливо уявити собі, що ота ниточка культурного надбання, що почали ткати минаючі покоління, перерветься.
Надзвичайно важливо передати цю невидиму, але таку міцну ниточку молодим українським поколінням.
Саме з цією метою Центр Української Культури та Мистецтва започаткував Всеукраїнську соціально-мистецьку програму «Діалог поколінь».
Завдяки цьому вдасться налагодити діалог безпосередньо між тими, хто творив історію, збагачував культуру, мистецтво України та між вчителями, які після таких зустрічей надихатимуть учнів на любов до Батьківщини.

детальніше